Ostutingimused

1. MÜÜGITINGIMUSED

1.1. Käesolevad tingimused kehtivad OÜ Tähepoiss e-poe keskkonnast www.antiquerepro.ee. Tartu mnt. 33, reg 11154373, tellitud kaupade ostu-müügitehingutele (edaspidi ainsuses "tehing"), mis sõlmitakse müüja ja kaupa telliva isiku (edaspidi "Ostja")vahel.
1.2. OÜ Tähepoiss(11154373) jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkruentsivõimelisuse, edaspidise arenemise ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel www.antiquerepro.ee. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tellimused, v.a.kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.
1.3.Aeg&Ruum Sisustus koduleheküljel tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades kinnitab Klient, et on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus. OÜ Tähepoiss loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Ostjale edastatakse tellimuse kinnitusena arve elektrooniliselt.
1.4.Kuba eest saab tasuda Teile väljastatud arve alusel. Ettemaksuarve saadetakse Teile peale tellimuse esitamist automaatselt e-postiga.
1.5.Kui tellimuse saatmisest on möödunud 3 päeva, aga makset ei ole laekunud Müüja arveldusarvele, tühistatakse nimetatud tellimuses olevate kaupade broneering ning makse hilisema laekumise korral Müüja arveldusarvele ei garanteeri Müüja nimetatud toodete olemasolu.
1.6.Tellimuse saate esitada ka telefoni teel. Tel: 6 419 044

2. KAUBA TARNIMINE

2.1. Tulete ise kaubale järgi
2.2. Saadame teile transpordi hinnapakkumise. Tallinna piires transport tasuta. Kauba saadame välja 3 tööpäeva jooksul peale arve laekumist teile sobival ajal.

3. GARANTII JA KAUBA TAGASTAMINE

3.1. Probleemide ilmnemisel palume Ostjal koheselt võtta ühendust telefonil +372 6 419 044, +372 52 68 541 või info@antiquerepro.ee. Võimalusel palume lisada pildimaterial.
3.2. Ostja võib e-poe keskkonnas sõlmitud ostutehingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Tagastatav toode peab tagastamisel olema täpselt samas olukorras ja komplektsuses kui see oli Ostjale üleandmise hetkel. Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine. Ostjale kantakse tagastatud kauba eest tasutud summa koos transpordimaksuga Ostja pangakontole 7 - 14 tööpäeva jooksul.
3.3. Antiikmööblil ja vähekasutatud mööblil garantii puudub. Soovi korral võib Ostja alati täpseme info saamiseks võtta ühendust meie kauplusega telefonil +372 6 419 044 või aadressil Tartu mnt 33, Tallinn. 

4. TURVALISUS

4.1. Isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele. Andmeid kasutatakse tellimuste saatmiseks ja klientidega suhtlemiseks. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamisest antiquerepro.ee andmebaasist.